Zadbaj o magiczną ochronę swojego samochodu. Kilka chwil, jakie na to poświęcisz, pomoże ci bezpiecznie dotrzeć do celu i szczęśliwie wrócić do domu.
Amulety dla szczęśliwej jazdy znane są we wszystkich religiach. Muzułmanie wożą ze sobą wersety z Koranu, buddyści szczęśliwe mantry, w Chinach popularne są czerwone plecionki. W Polsce patronem bezpiecznej jazdy jest św. Krzysztof. 25 lipca (w kościołach prawosławnych 9 maja) odprawiane są msze w intencji szczęśliwej jazdy, a samochody są święcone. Można wtedy też poświęcić bardzo popularny medalik ze świętym, który wielu kierowców zawiesza w samochodzie. Według legendy już samo spojrzenie na wizerunek św. Krzysztofa odgania pecha na cały dzień.
Nowy samochód
Gdy kupujesz samochód (nowy lub używany), koniecznie go umyj: odkurz wnętrze oraz przetrzyj szyby. Wyrzuć cudze śmieci i na jakiś czas zostaw w aucie święte obrazki lub amulety. Następnie otocz pojazd pozytywną aurą. W tym celu stań naprzeciwko samochodu i wyobraź sobie, jak otacza go jasna, biało-złota poświata, gruba na około 50 centymetrów. Od tej poświaty wszystko odbija się jak od wielkiej poduszki! To bardzo prosta i skuteczna wizualizacja, którą możesz wykonywać także na taksówki lub inne samochody, którymi przypadkowo jeździsz. Ponawiaj ją raz na jakiś czas, szczególnie po wyjeździe z myjni.
Numerologia a rejestracja
Numerologia tablic rejestracyjnych to nowa dziedzina praktycznej magii. Numery rejestracyjne i litery z tablic najprościej jest potraktować jak ludzkie imię i nazwisko. Aby sprawdzić, jaką wibrację ma nasz samochód, trzeba dodać do siebie wartości liter i cyfr. Gdy przerejestrowuje się tablice, zmienia się również cała numerologia samochodu.
Przykład: auto o rejestracji WW 3288 K to numerologiczna Szóstka, bo: 5 (W) + 5 (W) + 3 + 2 + 8 + 8 + 2 (K) = 33, czyli 3 + 3 = 6.
Jedynka – samochód o tej wibracji sprzyja krótkim, szybkim podróżom. Jego właściciel nie będzie chciał go pożyczać innym. Trzeba uważać, bo w tym aucie ma się skłonność do zbyt szybkiej jazdy!
Dwójka – idealna wibracja dla samochodu, którym na zmianę jeździ kilka osób, np. mąż, żona, teść. W tym pojeździe dobrze będzie się rozmawiać i wspólnie podróżować, idealny na dalekie zagraniczne wojaże.
Trójka – dobra wibracja dla auta należącego do osoby bardzo aktywnej zawodowo i dużo czasu spędzającej w samochodzie. Podczas jazdy nim przychodzić mogą do głowy odkrywcze i bardzo dobre pomysły.
Czwórka – to wibracja idealna dla samochodu służbowego, dzięki któremu zarabia się pieniądze, a także dla wymarzonej maszyny wziętej na kredyt. Zapewnia długie, bezawaryjne użytkowanie samochodu i bezpieczną, nie za szybką jazdę.
Piątka – auta z tą wibracją dobrze się prowadzą, ale ich kierowcy powinni uważać, aby nie szarżować na drodze. Piątka kusi do dalekich wypraw w nieznane, doskonale sprawdza się dla samochodów terenowych.
Szóstka – wspaniała, bezpieczna wibracja! To samochód dla rodziny z dziećmi, który będzie służyć wszystkim przez długie lata.
Siódemka – to cyfra samochodów z duszą, których kierowcy podczas jazdy rozmyślają nad filozoficznymi zagadnieniami. Niestety, bywa wibracją dość awaryjną, trzeba dbać o dobre serwisowanie.
Ósemka – idealna wibracja dla limuzyny prezesa lub samochodu, dzięki któremu chcemy zarobić pieniądze. Mogą nim jeździć przedstawiciele handlowi, taksówkarze, zawodowi kierowcy. Wibracja zapewnia rozwagę na drodze.
Dziewiątka – ta wibracja sprzyja spokojnej jeździe i długoletniemu użytkowaniu. Tego samochodu nie chce się zamienić na żaden inny!
Za niekorzystne w rejestracji uważa się zero, bo stanowi ono dziurę energetyczną. Zero wskazuje też na brak numerologicznej ochrony samochodu, dlatego jeśli wybierasz nowe numery rejestracyjne, postaraj się unikać zera. Na przykład przy numerze rejestracyjnym WW 0123 A mniej chroniony jest przód pojazdu, bo zero jest na początku. Oznacza to, że ta część auta najbardziej ucierpi podczas ewentualnego wypadku, będzie miała też więcej rys i uszkodzeń. W numerze CB 3450 G niebezpieczeństwo grozi bagażnikowi, a gdy zera są w środku, należy uważać na drzwi boczne. Trzeba więc dostawić markerem kropkę w środku zera, aby zmienić jego działanie na korzystne. Idąc tym tropem, możemy uznać, że tam, gdzie najniższa cyfra w rejestracji, tam nasz samochód może mieć swoje słabe punkty (liter nie bierzemy pod uwagę).
Czary dla ochrony
Wiele czarownic wozi w samochodzie „imbirowego ludzika”. Aby sporządzić ten talizman, należy znaleźć w sklepie kawałek imbiru o kształcie zbliżonym do człowieczka, następnie zawiązać mu na rękach i nogach niebieskie kokardki i schować do szkatułki, którą wozi się w samochodzie.
Innym sposobem jest umieszczenie kocich wąsów (w kopercie) w jednej z samochodowych skrytek. To przykład naturalnej magii – wąsy prowadzą kota bezpieczną drogą, mogą więc pomóc i człowiekowi. Można też na ozdobnym papierze narysować pentagram i wypowiedzieć zaklęcie: „Powracajmy do domu bezpiecznie. Jak pragnę, tak niech będzie. Bogini, chroń ten samochód, w środku i z zewnątrz. Prowadź mnie bezpiecznie. Dzisiaj i zawsze”. Papier umieszczamy w aucie.
Wyczyścić złą energię
Silne emocje, takie jak strach lub przerażenie, pozostawiają swój ślad w każdym wnętrzu, także w samochodzie. Dlatego w razie stłuczki lub wypadku koniecznie musisz umyć auto i dokładnie posprzątać wnętrze, aby aura strachu nie pozostała w nim, bo to niekorzystnie wpływa na twoje samopoczucie i uwagę. Po stłuczce należy wymienić lub odnowić wszystkie amulety, jakie masz w aucie. Zapachowe drzewka lub kulki (jeśli ich używasz) trzeba wymienić na nowe. Jeśli samochód przetrwał poważniejszy wypadek, po jego naprawie trzeba podjąć decyzję, czy warto nim dalej jeździć. Słuchaj wtedy swojej intuicji i nie bój się iść za jej głosem. Czasami nie mamy dobrego połączenia energetycznego z pojazdem i nic nie da się na to poradzić. Jeśli problemy się nawarstwiają, to lepiej go sprzedać!
Kto przeklina, tego wina
Nigdy i pod żadnym pozorem nie mów źle o żadnym samochodzie, autobusie czy taksówce! Słowa mają wielką moc sprawczą. Jeśli wciąż mówisz o swoim własnym aucie: „ten ohydny, stary rzęch”, to nie dziw się, że nie chce jeździć. Im gorzej o nim myślisz, tym więcej awarii i stłuczek do niego przyciągasz! Podczas podróży nie wolno mówić źle o innych uczestnikach ruchu drogowego. Wszystkim trzeba dobrze życzyć, aby bezpiecznie dotarli do domu. Nie wolno się też kłócić z pasażerami – bo gdy ty jesteś spokojny, jazda jest bezpieczna. Ty jesteś kierowcą, a więc myślenie należy do ciebie. Jeśli na swój samochód będziesz się złościć, obrażać, kopać go w opony lub bić po kierownicy, pogorszysz waszą wspólną aurę.
Możesz być najlepszym kierowcą i mieć najsilniejsze amulety, ale od stanu technicznego twojego samochodu także zależy, czy dotrzesz do celu i nie skrzywdzisz innych użytkowników drogi. Popsuty, brudny samochód niesie ze sobą coraz gorszą energię. Jego stan mówi o tobie! Pęknięta szyba symbolizuje gorszą widoczność, a wypalone reflektory zagubienie właściwej drogi – także tej życiowej! Bałagan w samochodzie odzwierciedla bałagan we wszystkich twoich sprawach, puste opakowania po jedzeniu to straty w interesach, a podarte mapy wskazują na brak rozeznania co do własnych celów. Również ze stylu jazdy można odczytać, kim jest kierowca, jakim jest człowiekiem i jak odnosi się do innych ludzi. To, jak ktoś zachowuje się na drodze i jak podejmuje decyzje, przekłada się na jego postępowanie we wszystkich innych dziedzinach życia.
Mii Krogulska