Czy rano, gdy spoglądasz za okno, mruczysz pod nosem: „O rany, znowu pada”? Po południu, jadąc do supermarketu, złościsz się: „To dźwiganie siatek na pewno skończy się migreną”? Jeśli tak marudzisz, to nie dziw się, że jesteś nieszczęśliwa.
Czarnowidztwo wpływa na twoją podświadomość i przyciąga wszystko, co negatywne. Odmienisz życie dopiero wówczas, gdy nauczysz się zasilać swoją podświadomość pozytywną energią. Gdy to zrobisz, wiele spraw wokół ciebie zmieni się na lepsze, a problemy z którymi nie mogłaś dać sobie rady, znikną.
Aby tak się stało, musisz codziennie – rano i wieczorem – najlepiej leżąc jeszcze w łóżku, wykonywać proste ćwiczenie.
* Zacznij od ustalenia, co w swoim życiu powinnaś zmienić. Postaraj się życzenie sformułować dość konkretnie, np. chciałabym pozbyć się bólu głowy, znaleźć fajnego partnera...
* Realnie oceń swoje życzenie, pamiętaj, że może się ono spełnić w określonych granicach. Pewnie, że masz szansę znaleźć przystojnego narzeczonego, ale raczej nie będzie to gwiazdor kasowych superprodukcji, do którego od lat wzdychasz.
* Codzienne ćwiczenia wykonuj na luzie i bez zbędnego wysiłku. Mają one być przyjemnością, a nie smutnym obowiązkiem.
* Wieczorem przed snem oraz rano, gdy się obudzisz, powtarzaj 20 razy wybrane przez siebie zdanie. Sformułuj je w czasie teraźniejszym. Głośno powiedz: „Z dnia na dzień mój związek jest coraz bardziej udany” albo: „Cieszę się znakomitym zdrowiem”.
Jeżeli chcesz, możesz sobie ułożyć odpowiednią rymowankę: „Mam nareszcie z głowy dym papierosowy”. Formułki powinny być proste, a nawet zabawne, ponieważ za ich pomocą wpływasz nie na wiecznie analizujący i krytyczny umysł, tylko na podświadomość.
* Rano po skończeniu ćwiczenia wstań i zajmij się swoimi czynnościami, wieczorem zaśnij.
* W ciągu dnia pilnuj swoich myśli i słów: staraj się, aby wszystko miało pozytywny wydźwięk.
Mów i zdrowiej...
Jeżeli twoim celem jest polepszenie stanu zdrowia lub ulżenie sobie w chronicznych stanach bólowych, powtarzanie dwa razy dziennie formuły może nie wystarczyć.
Dlatego w ciągu dnia dowolną liczbę razy głaszcz bolące miejsce i mów szybko: „Ból znika, znika, znika...” albo: „Mój żołądek ma się lepiej, lepiej, lepiej...”.
Po kilku dniach powinnaś poczuć ulgę.
Anna Forecka
fot.shutterstock.com.pl